Biblioteka

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Konkurs na ilustrację Lądeckiej Karty Seniora rozstrzygnięty

W połowie października Centrum Kultury i Rekreacji we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Lądku-Zdroju ogłosiło konkurs plastyczny dla dzieci 5-10 lat z Gminy Lądek-Zdrój „Dzień aktywnego seniora. Zostań autorem ilustracji do Lądeckiej Karty Seniora”.  Program “Lądecka Karta Seniora” realizowany przez UMiG jest adresowany do osób, które ukończyły 60. rok życia, zamieszkałych na terenie Gminy Lądek-Zdrój. Karta będzie uprawniała do zniżek i promocji w firmach i instytucjach na terenie Gminy Lądek-Zdrój. Dodajmy tylko, że już sam fakt pojawienia się wybranej ilustracji na karcie, która zapewne pojawi się u wielu naszych seniorów, to wspaniałe wyróżnienie!
Do organizatora zabawy spłynęło ogółem 9 prac lądeckich dzieci. W dniu 2 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu – komisja w składzie: Małgorzata Stuła (CKIR), Jolanta Kotlarz (UMIG), Tomasz Pawlęga (CKIR) wybrała laureatów.

Zwycięzcami zostali:
miejsce 1 – Miłosz Koziński, lat 10,
miejsce 2 – Patryk Kaczmarek, lat 8,
miejsce 3 – Janina Rodak, lat 10,
wyróżnienie – Igor Dworakowski, lat 6.

Nagrodzone zostały wszystkie dzieci; wśród zwycięskich nagród znalazły się m.in. tablet i głośnik.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną organizator wręczy nagrody indywidualnie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu jej odbioru z opiekunami.

Galeria prac konkursowych

ROZMIAR CZCIONKI