Uroczyste otwarcie biblioteki dla dzieci

Mamy to!!!
Po 3-tygodniowej przerwie funkcjonowania biblioteki dla dzieci spowodowanej remontem, dziś odbyło się jej uroczyste otwarcie. Po symbolicznym przecięciu wstęgi zaprosiliśmy władze miasta i pracowników CKiR do obejrzenia nowych wnętrz. Dziękujemy naszej Pani Dyrektor Karolinie Sierakowskiej za docenienie naszej pracy, bo decyzja o remoncie była dla nas wielką nagrodą. Nowe piękne wnętrze budzi nowe pomysły i zachęca do jeszcze intensywniejszej pracy. Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lądku-Zdroju za dofinansowanie remontu oraz niezastąpionym kolegom Michałowi i Arturowi za wyczarowanie tego wspaniałego wnętrza. Dziękujemy naszym gościom za upominki i miłe słowa, a Agnieszce Jaroszewskiej za piękny i przepyszny tort. Zawsze witamy Was z uśmiechem.
Zapraszamy naszych Czytelników, zwłaszcza tych najmłodszych, do jak najczęstszego odwiedzania biblioteki. Jesteśmy tutaj dla Was! 😊
Zdjęcia nie oddają uroku, w rzeczywistości jest jeszcze piękniej! 🙂